Datum/Tijd
Datum - 05/11/2024
Tijd - 19:30 - 22:30
Op dinsdag 5 november 2024 om 20.00 in de kantine van Ski & Snowboardclub De Schans de Algemene Ledenvergadering (ALV). Voorafgaand aan de ALV zal de penningmeester beschikbaar zijn voor een informeel ‘vragen half uurtje’.
Het verslag van de vorige ALV en alle overige stukken kun je voorafgaand aan de vergadering vinden via deze link: https://www.deschans.nl/alv/
Wil je agendapunten toevoegen, dan kun je hiervoor bij het bestuur per email een verzoek indienen tot maximaal 72 uur voor aanvang van de ALV (bestuur@deschans.nl).
Help de vereniging, bestuursleden gezocht:
Bart Maas is aftredend en herkiesbaar (echter maar voor 1 jaar). De statuten schrijven voor dat het bestuur uit minimaal 5 leden dient te bestaan, we streven echter naar een bestuur van 7 personen. Indien Bart herkozen wordt, dan hebben we nog 2 extra bestuursleden nodig om tot een bestuur van 7 personen te komen. Daarom willen we graag deze dringende, herhaalde oproep doen om je kandidaat te stellen. Je bent van harte welkom!
Het bestuur draagt 1 kandidaat-bestuurslid voor, in de persoon van Vanessa Creutsburg.
Echter, daarmee hebben we nog 1 lege plaats op te vullen in het bestuur. De spelregels voor je kandidaatstelling zijn:
- Kandidaten moeten senior lid zijn en minimaal 12 maanden lid van de vereniging zijn. De kandidaat moet gesteund worden door 15 senior leden (handtekeningenlijst).
- De kandidaatstelling moet schriftelijk uiterlijk 72 uur voor aanvang van de ALV, zaterdag 2 november 2024 om 20.00 ingediend te zijn. Dit kan door middel van een mail naar het volgende adres: bestuur@deschans.nl.
Wil je meer informatie of hulp bij het verzamelen van handtekeningen? Dan kun je contact opnemen met het huidige bestuur. We helpen je graag!
Stemrecht hebben leden die senior lid zijn of erelid. Stemmen gebeurt ter plaatse door een eigen stem of een gevolmachtigde stem uit te brengen. Voor de vergadering worden bezoekers gescreend op rechtmatigheid van hun stem en eventueel volmacht.
Het bestuur zal de vergadering leiden en de diverse agendapunten (bijgesloten) toelichten waar nodig. Natuurlijk is het ook mogelijk tijdens de ALV nog vragen te stellen.
Voorlopige agenda
Financieel vragen half uurtje: 19:30-20:00
Start ALV: 20:00 uur
De voorlopige agenda van deze vergadering is als volgt:
- Opening en welkom
- Vaststellen definitieve agenda d.d. 05 november 2024
- Presentie lijst ALV: stemgerechtigden & machtigingen/afmeldingen
- Belangrijke Ingekomen/uitgaande stukken
- Vaststellen notulen - ALV d.d. 04 April 2024
- Mededelingen bestuur
- Update m.b.t. afhandelen bodemonderzoek sloot
- Jaarverslagen van de commissies
- Financiën:
- Jaarverslag kascontrole commissie (kiezen nieuw lid voor commissie)
- Vooruitblik opzet nieuwe begrotingsstructuur
- Update vanuit skischool
- Vooruitblik naar zomerwerk 2025
- Verkiezing bestuur
- WVTTK en Rondvraag
- Sluiting ALV